Wishlist

[woosw_list]
Přikrývky
Prostěradla.cz / Pro hotely / Pokoje / Přikrývky

Přikrývka Bohemia Star

Luxusní přikrývka české výroby, vyrobená moderní technologii, která uspokojí každého hosta ve Vašem ubytovacím zařízení. Díky hebkému omaku, výborným užitným vlastnostem a příznivému poměru kvalita – cena je velmi oblíbena u zákazníků.

Přikrývka je vyrobena ze silikonovaného termopojeného rouna (duté vlákno vysoké kvality) a potažena broušenou mikrofází. Působí lehce a je přitom vhodná i pro chladnější prostory.

Vzor proševu je vyroben vázaným stehem na CNC stroji. Přikrývka je protialergenní a má vysoké izolační vlastnosti. Na omak je měkká a hebká, drží dlouhodobě rozměr a tvar i po praní.

Český výrobek

Barva bílá
Praní 60°C
Rozměr (cm) Cena ( bez DPH )*
140 x 200 615 Kč
140 x 220 685 Kč
200 x 220 945 Kč

*uvedená cena je pouze orientační

Přikrývka Bohemia Continetal

Jedná se o nadstandardní přikrývku české výroby. Drží dlouhodobě tvar a svou nadýchanost . Vzhledem k použitým surovinám je protialergenní a má velmi příjemný měkký omak.

Přikrývka je vyrobena z 3D dutého vlákna a potažena látkou z měkkého , broušeného mikrovlákna.

Je bohatě prošitá a zdobená po obvodu pevnou paspulí. Díky použitému materiálu (3 vrstvy dutého silanizovaného vlákna ) má výborné izolační vlastnosti.

Barva bílá
Praní 60°C
Rozměr (cm) Cena ( bez DPH )*
140 x 200 545 Kč

*uvedená cena je pouze orientační

Přikrývka Bohemia Economy

Přikrývka je je vyrobena z 3D dutého vlákna , potah z broušeného mikrovlákna (měkký a příjemný na omak). Prošití celé přikrývky a opatření paspulí po okraji udržuje dlouhodobě tvarovou stálost.

Materiál je protialergenní a v poměru k ceně se vyznačuje dlouhou životností.

Český výrobek

Barva bílá
Praní 60°C
Rozměr (cm) Cena ( bez DPH )*
140 x 200 399 Kč

*uvedená cena je pouze orientační